Dasein / Paryss / Gibon | 29.06.18

Ostatni czerwcowy piątek rozgwieżdżą nam melodie płynące z pewniej gdyńskiej piwnicy. Wciągającą, miedzygatunkową narrację zapewnią nam:

> DASEIN – pochodzący z Łodzi duet, który przyjedzie do Drugiemu Domu już po raz drugi. Rezydenci warszawskiego klubu Smolna, których autorskie produkcje ukazują się w takich wytwórniach jak DNC Limited czy Atlant Recordings. Łącząc futurystyczne motywy z głębokim i dynamicznym brzmieniem, tworzą oryginalną mieszankę między techno a housem.
SC: www.soundcloud.com/daseinofficial

> PARYSS – znany z tego, że stałym elementem jego diety jest Bułka Paryss’ka. Postać, której w Trójmieście przedstawiać nie trzeba. W ciągu ostatnich 15lat zorganizował ponad 300 imprez, na których zagrało ponad 450 Dj-ów i producentów, m.in. Alex Niggemann i Bjarki. Muzyka to dla niego ciągłe poszukiwania, stąd w jego setach oprócz deep house’u, minimalu czy techno, można usłyszeć wiele róznch niespodzianek.
SC: www.soundcloud.com/paryss

> Gibon – reprezentant młodej fali na trójmiejskiej scenie; fascynat brzmień mrocznych, lecz jednocześnie melodyjnych. Prezentuje szerokie spektrum elektroniki bez przywiązania do szczególnego gatunku. Jego sety to podróże, które zależą od miejsca, czasu, pogody i tego co jadł na śniadanie
MC: www.mixcloud.com/gibon-

>> Start: 23.00
>> Wstęp: do 24 lista Fb – free | po 24 – 20zł
>> Selekcja