Keczup / Gibon / Abedi / Michael Warren | 04.08

Pierwsza sobota sierpnia, będzie ciepłą melodyjną nocą z nutką mrocznośći, która może załagodzić tęsknotę za tuptaniem na płockim piasku. Dlatego naszym gościem będzie Dj który występował na tegorocznym Audioriver Festival.

kEczuP (HeartBeats)
Swój pierwszy dojrzały gig uznaje nielegalny rave pod Mostem Milenijnym latem 2015. Ciągle ewoluuje i chętnie eksperymentuje, starając się smacznie balansować na granicy kiczu. Szuka własnych dźwięków pośród gatunków rozciągając swoje kompozycje od keta-popu i deep house’u, przez tech-house, do bardziej melodyjnych odmian techno. Czasem wplata w nie nawet rap, od którego zaczęła się jego fascynacja muzyką. Najczęstszy wspólny mianownik: niepokój oraz dżungla. Grając stara się jak najlepiej dopasować do okoliczności, a skąpane w mroku i pocie kluby sprawiają mu niemal tyle samo radości, co otwarte, zielone przestrzenie.
SC: www.soundcloud.com/keczup

Gibon
Fascynat brzmień mrocznych, lecz jednocześnie melodyjnych. Prezentując szerokie spektrum mrocznej elektroniki bez przywiązania do szczególnego gatunku, jego sety, w zależności od miejsca, czasu, pogody i tego co jadł na śniadanie, zabiorą Cię w zawrotną podróż.
MC: www.mixcloud.com/gibon-/

Abedi
Dusza hipisa, muzycznie ukształtowany przez psychodelicznego rocka lat 70 a w szczególności niemiecki kraut. W swoich setach stara być się eklektyczny i łączyć gatunki, stale orbitując wokół uniwersum muzyki house, disco oraz techno. Dobrze się czuje się w etno klimatach i afro-beacie, również spaceowe tripy nie są mu obce.
MC: www.mixcloud.com/abedi-bartosz/

Michael Warren (live)
Producent i kompozytor, na swoich występach live prezentuje wyłącznie własny materiał z pogranicza techno oraz house’u. Nacisk kładzie na mroczne i melodyjne struktury osadzone w technicznych i tanecznych groovach, często sięgając po elementy eksperymentalnej elektroniki, muzyki filmowej i autorskie wokale.
SC: www.soundcloud.com/openheimer

>> Start: 23.00
>> Wstęp: lista fb free (do 23.59) / 20 PLN (po 23.59)
>> Selekcja / 21+

Drugi DOM
ul. Pułaskiego 6, Gdynia